Forum Serwera The Best Role Play

Forum Serwera The Best Role Play


#1 2009-06-18 11:26:44

Tommy_Angelo

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-18
Posty: 1
Punktów :   

Podanie na lidera PD

IC:

Imie i Nazwisko: Jakub Wisniewski
Wiek: 13
Pochodzenie: Grudzioc
Numer telefonu: 886117610
Biografia: Urodziłem sie w grudziodzu miałęm zatyoki i leżałem w szpitalu wszysrko zwracałem reszty niepamietam
List Motywacyjny: WIem jak to jest bhyc swat i wiem co ot dowodzenie nijestem głupi i wiem jeżle isą zakładnicy trzbea miec ostrożnosc swtanie było by takie że a napad na skelp to nei nasza działak albo sie nmiechce swta bedzie dziiałąc na każde wezwanie
CV: WIem jak jest byc w Swat niebyłbym orogancki niedawałbym tak odrazu bo chce członka swat musiałby byc wyszkolony i odbrze strzelac i znac sie dobrze na fachu każdy by dostał odpowiednią range dla doswiadczenia

OOC:

Imie: Tommy
Nazwisko Angelo
Wiek: 43
Jaka Frakcja: brak
Dlaczego Ty?: wiem co to swat i wiem dlaczego zą wzywani wiem jaka jest gra w akcji gdy sa zakłądnicy
Dlaczego ta frakcja?: Bardzo lubie swat i lubie akcje
Jak będzie wyglądała rekrutacja do frakcji?: Podanie i test na serwie
Opisz, czym zajmuje się dana frakcja: akcjami specjalnymi czyli gdy np skel zajoł gang wdedy musi wkroczyc swat poniewarz pd niema takiego sprzetu i niejest do tego tupu akcji
Jak oceniasz Swój poziom RP: dobrze
Jakie były Twoje wcześniejsze nicki: niemiałęm inych
Na jakich serwerach grałeś wcześniej: rużne zwykle rp
Coś o Sobie: jestem rosodny i dobry przywudcom miałęm nieras ld swat lubie bardzo odział swat i ich akcje oglodam tesz W!! i lubie jak idzie od akcji swat
Pojęcia RP(minimum 15
MG (Metagaming) – jest to pojęcie bardzo szerokie. Polega ono na wykorzystywaniu informacji OOC w IC
NJ (Ninja Jacking) – pojęcie jest mało precyzyjnie określone. Na większości serwerów przyjmuje się, że jest to kradzież wozu, kiedy ktoś siedzi na miejscu kierowcy.
CN (Celebrity Name) – pojęcie również bardzo ogólne. Przyjmuje się, że CN, to nickname, który należy do kogoś sławnego (postaci IC).
CK (Car Killing) – jest to po prostu zabicie kogoś za pomocą samochodu.
PG (Powergaming) – zdecydowanie najtrudniejsze do określenia pojęcie. Do dzisiaj na każdym serwerze jest interpretowane nieco inaczej. Polega ono na wymuszeniu na innym graczu niechcianej akcji RP.
RK (Revenge Kill) – zabicie z zemsty
BH (Bunny Hopping) – jest to bezmyślne skakanie
DB (Drive By) – jest to strzelanie z pojazdu na miejscu kierowcy.
DT (Driver Thru) – strzelanie z pojazdu na miejscu pasażera
HK (Helikopter Kill) – jest to zabicie kogoś za pomocą helikoptera
AFK (Away From Keyboard) – sytuacja, w której gracz jest zalogowany na serwerze, ale OOC nie przebywa przed komputerem. Po prostu IC jest nieobecny
DM (Deatch Match) – jest to sposób rozgrywki, polegający na zabijaniu jak największej liczby ludzi w celu uzyskania jak największej liczby punktów.
BA (Bug Abusing) – wykorzystywanie bugów serwera
RP (Role Play) nasladowanie realnego życia
NON-RP (No Role Play) zrobic żecz kturą bysmy w realu nie zrobili
PS to ja sam je pisałem te powyżej ale musiałęm zmienic koto wiec to ja te same pisałem

Ostatnio edytowany przez Tommy_Angelo (2009-06-18 11:27:20)

Offline

 

#2 2009-06-18 11:29:00

David_Soprano

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-12
Posty: 26
Punktów :   

Re: Podanie na lidera PD

Lider PD jest już zajęty pozatym pisałem że podania wysyłamy na PW!   na dodatek pomyliłes OOC z IC..


http://img386.imageshack.us/img386/2074/sadasdasdxzcfzxcasdsada.jpg

Offline

 

#3 2009-06-18 11:30:58

Jack_Beretti

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-15
Posty: 4
Punktów :   

Re: Podanie na lidera PD

Popraw troche ortografie np:
Grudzioc

Mylisz IC z OOC
OOC to nie Tommy Angelo tylko Jakub Winiewski
IC to nie Jakub Winiewski tylko Tonny Angelo
popraw

Offline

 

#4 2009-06-18 11:37:18

David_Soprano

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-12
Posty: 26
Punktów :   

Re: Podanie na lidera PD

Po za tym lider PD jest zajęty;/ spróbuj ponownie, może na innego lidera


http://img386.imageshack.us/img386/2074/sadasdasdxzcfzxcasdsada.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumair.pun.pl www.administracjaug10.pun.pl www.lksorzelwysoka.pun.pl www.ancientlegion.pun.pl www.serwer-minecraft.pun.pl